SMC MXQ25-50Z cyl, slide table-ROAS MRO
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: MXQ25-50Z
  • Product Description
    MXQ Series Air Slide Table Height Compatible Type
    MXQ25-50Z
    ▶ Overall height reduction: 10% reduction (27mm: conventionally 30mm)
    ▶ Product mass: 22% of cuts (298 g: conventionally 380 g)
    ▶ Allowable kinetic energy: 64% improvement (0.09J: previously 0.054J)
    ▶ Weight: 1 kg
    Item / ModelSymbol / Information
    Cylinder Inner Diameter
    25
    Tube inner diameter 25mm
    Body options
    Standard
    Stroke
    50
    Stroke 50mm
    Adjustment options
    Z
    No adjustment unit
    Feature options
    No options
    Autoswitch
    There is no auto switch
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%