SMC MHL2-25D-M9NWL gripper, wide opening 2-finger-ROAS MRO
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: MHL2-25D-M9NWL
  • Product Description
    MHL2 Series Air Chuck Parallel Opening and Closing Type Wide Type Standard Type
    MHL2-25D-M9NWL
    ▶ Long Stroke
    ▶ It supports the large work grip with the deviation in dimensions
    ▶ Gripping power with double piston is large
    ▶ Built-in love countermeasures mechanism
    ▶ Weight: 2 kg
    Item / ModelSymbol / Information
    Tube Inner Diameter
    25
    Tube inner diameter 25mm
    Types of Port Screws
    Rc
    Opening and closing stroke
    (ø10:20mm, ø16:30mm, ø20:40mm, ø25:50mm, ø32:70mm, ø40:100mm)
    Autoswitch
    M9NWL
    2-color display, Solid State Auto Switch, Grommet, With lamp, 3-wire type (NPN), Lateral ejection, Lead wire 3m, Applicable voltage: DC5V, 12V, 24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%