SMC_MDBB100-170Z-M9N cylinder, mb-z, tie rod, TIE ROD CYLINDER
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: MDBB100-170Z-M9N
  • Product Description
    MB-Z Series Air Cylinder/Standard Type: Double Acting Single Rod
    MDBB100-170Z-M9N
    ▶ Cover shape change reduces mass by up to 10%
    ▶ With auto switch (MDB, MDBW, MDBK, MDBKW, MDBB, MDB□Q)
    ▶ Weight: 2.5 kg
    Item / ModelSymbol / Information
    With Auto Switch
    D
    With Auto Switch
    Installation support equipment
    B
    Simple
    Tube Inner Diameter
    100
    Tube inner diameter 100mm
    Types of Port Screws
    Rc
    Cylinder Stroke
    170
    Cylinder Stroke 170mm
    Cylinder Addition Symbol
    No bellows, no air cushion
    Stroke Adjuster
    none
    Dual Stroke Marks
    No dual-stroke mark
    Cylinder Stroke2
    No cylinder stroke 2
    Cylinder Add-on Symbol 2
    No bellows, no air cushion
    Attachment Ball 1
    There is no gold ball
    Attachment Ball 2
    There is no gold ball
    Autoswitch
    M9N
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Lateral Extraction, Lead Wire 0.5m, Applicable Voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%