SMC_CY3R20-400-M9N cy3, magnet coupled rodless cylinder, RODLESS CYLINDER
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: CY3R20-400-M9N
  • Product Description
    CY3R Series Magnet Rodless Cylinder/Direct Mount Type
    CY3R20-400-M9N
    ▶ Upgrade CY1 Series Further
    ▶ Standardize NPT screws and G screws
    ▶ Weight: 845 g
    Item / ModelSymbol / Information
    Routing Format
    Routing Format
    Tube Inner Diameter
    20
    Tube inner diameter 20mm
    Types of Port Screws
    Rc
    Cylinder Stroke
    400
    Cylinder Stroke 400mm
    With or without switch rails
    Attaching the Switch Rail
    Autoswitch
    M9N
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Lateral Extraction, Lead Wire 0.5m, Applicable Voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%