SMC_CDS1F125-150-M9NL cs1 cylinder, TIE ROD CYLINDER
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: CDS1F125-150-M9NL
  • Product Description
    CDS1 Series Air Cylinders
    CDS1F125-150-M9NL
    ▶ Rectangular cover, tie-rod type large-diameter air cylinder
    ▶ Weight: 10 kg
    Item / ModelSymbol / Information
    Installation support equipment
    F
    Rod side flange type
    form
    Lubrication Type
    Tube Inner Diameter
    125
    Tube diameter 125mm
    Types of Port Screws
    Rc
    Cylinder Stroke
    150
    Cylinder Stroke 150mm
    Cylinder Addition Symbol
    The air hydro type with both sides cushion has no cushion
    Stroke Adjuster
    none
    Dual Stroke Marks
    No dual-stroke mark
    Cylinder Stroke2
    No cylinder stroke 2
    Cylinder Add-on Symbol 2
    Autoswitch
    M9NL
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Lateral Withdrawal, Lead Wire 3m, Applicable Voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%