SMC_CDQSB25-60DCM-M9N cylinder, compact, COMPACT CYLINDER
Brands
Product Code: CDQSB25-60DCM-M9N
  • Product Description
    CQS Series Compact Cylinder/Compact Type Standard Type/Double Acting/Single Rod
    CDQSB25-60DCM-M9N
    ▶ Footing for two-mountain clevis, compact foot-type bracket newly added
    ▶ With auto switch (CDQS SERIES: CDQS, CDQSW, CDQSK, CDQSKW, CDQS□S)
    ▶ Weight: 600 g
    Item / ModelSymbol / Information
    Built-in magnet
    D
    Built-in magnet
    Installation support equipment
    B
    Simple
    Tube Inner Diameter
    25
    Tube inner diameter 25mm
    Cylinder Stroke
    60
    Cylinder Stroke 60mm
    Dual Stroke Marks
    No dual-stroke mark
    Cylinder Stroke2
    No cylinder stroke 2
    options
    CM
    With rubber cushion, male thread at the front of the rod
    Autoswitch
    M9N
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Lateral Extraction, Lead Wire 0.5m, Applicable Voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%