SMC CDA2F100-75Z-M9NL air cylinder-ROAS MRO
Brands
Product Code: CDA2F100-75Z-M9NL
  • Product Description
    CA2-Z Series Air Cylinder/Standard Type: Double Acting Single Rod
    CDA2F100-75Z-M9NL
    ▶ Reduces mass by up to 15%
    ▶ Weight: 300 g
    Tube Inner Diameter
    100
    Tube inner diameter 100mm
    Cylinder Stroke
    75
    Cylinder Stroke 75mm
    Autoswitch
    M9NL
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Lateral Withdrawal, Lead Wire 3m, Applicable Voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%